Government Subsidy - gameseeker_sk

Prejsť na obsah
Government subsidy
Mód Government Subsidy "Štátne dotácie", funguje ako generátor financií "dotácie pre farmu" a vieme ho využiť v zlom roku.

Mód obsahuje dve tabule a to konktrétne:
  1. Zelená tabuľa - označná "Subsidy by local municipality" dotácia od miestnej samosprávy generuje zisk 350 € / hod. Celkový ročný zisk je 100 000 €;
  2. Biela tabuľa - označená "Government Subsidy" štátna dotácia generuje zisk 350 000 € / hod. Celkový ročný zisk je 100 000 000 €.

Vždy po pol noci sa zobrazí oznámenie o celkovom zisku ale financie pribúdaju v hodinových intervaloch.

Podľa môjho názoru je 350 000 € za hodinu príliš veľa a pripomína to cheating. Tabule sú zadarmo takže sa s nimi dá rôzne pracovať. Ak budete čítať ďalej tak uvidíte ako s nimi pracujem ja.

Ako používam mód:
Mám rád hranie na základe príbehovej línie tak to aj tak beriem a využívam. V prvom roku hry nepoužívam žiadnu tabuľu. V druhom roku si na začiatku umiestnim bielu tabuľu "štátnu dotáciu" na 4 hodiny a beriem to tak, že som dostal od štátu dotáciu na rozbeh nového roka. po štyroch hodinách ju odstránim aby nenabiehali žiadne ďalšie peniaze. Po polovice roka pracujem s tým, čo som dostal ako dotáciu od štátu plus s tým čo som mal na konte a čo si počas toho prvého pol roka dokážem zarobiť. V polovici roka "v júli" si umiestnim zelenú tabuľu "dotácia od miestnej samosprávy" ako dotáciu na prekonanie zimného obdobia.
Pracujem s tým módom takto preto aby bola hra zase o niečo reálnejšia. Celkovo teda na dotáciach za rok od štátu dostanem 1 400 000 € a od miestnej samosprávy 39 550 €. Testoval som to na štandardne nastavených sezónach teda 1 mesiac = 1 deň. V prípade nastavenia 1 mesiac = viac dní sa môžu dotácie od miestnej samosprávy líšiť.


gameseeker_sk | December 2021
Reklama
Činnosť zahájená 2021
© 2021 - 2024  gameseeker.sk | Všetky práva vyhradené
Činnosť zahájená 2021
© 2021 - 2024 gameseeker.sk
Návrat na obsah