Prvé dojmy - gameseeker_sk

Prejsť na obsah
  
Deň čo deň … sezónu po sezóne … rok za rokom … áno 22. novembra 2021 sme sa dočkali dlho očakávaného nového dielu série Farming Simulator s označením dvadsaťdva. V novom Farming Simulatore môžeme vyraziť na virtuálne polia na troch oficiálnych mapách a to na americkú Elmcreek, francúzsku Haut-Beyleron a alpskú Erlengrat.
  
  
Budeme orať a kultivovať , siať staré ale aj úplne nové plodiny. Zorientovať sa v tom kedy môžeme ktorú plodinu zasadiť a kedy zase zožať nám pomôže sezóny kalendár. Áno správne, ako prvá veľká novinka nám do hry pribudlo striedanie ročných období a môžeme si vychutnať realistický zážitok z virtuálneho farmárčenia a nezabudnite sa v šatníku obliecť do toho správneho oblečenia primeraného k ročnému obdobiu.
Áno, šatník je ďalšou novinkou kedy sa môžeme počas hry kedykoľvek prezliecť či už podľa ročného obdobia alebo podľa činnosti, ktorú vykonávame. Realistickejšiu atmosféru z farmárčenia dopĺňa vylepšené grafické spracovanie a prepracované zvuky strojov.
  
Nechcete už len predávať samotné obilie? Dobrá správa. Do nového Farming Simulatora pribudli výrobné reťazce a môžeme tak z obilia vyrábať múku, ktorú predáte s väčším ziskom. Dokonca aj z dreva môžeme vyrábať nábytok, z bavlny a vlny látky a z tých následne oblečenie. Čo nám teda bráni stať sa agrobarónom v našej oblasti? No áno na všetko treba mať dostatok peňazí. Vytrvalosťou a tvrdou prácou sa k tomu určite prepracujeme.
  
Okrem sliepočiek, kravičiek, prasiatok a ovečiek nám pribudli ďalšie zvieratá a to sú včely, ktoré nám produkujú palety plné medu. A áno samozrejme nechýba ani náš štvornohý kamarát. Pozor tiež na prebiehajúce srnky cez cestu.
  
Pracovníci nám od minulej sezóny zmúdreli a zvládnu teraz oveľa viac činností. Najať ich môžeme okrem prác na poli aj na odvoz plodín z pola alebo ich nechajte len previezť stroje na iné pole. Koho by stále bavilo jazdiť po cestách hore dole keď môžeme jazdiť po poli a zbierať úrodu.

Teraz už len stačí úspešne naštartovať našu farmu a cesta k úspešnému agrobarónovi je voľná.


gameseeker_sk | November 2021
Činnosť zahájená 2021
© 2021 - 2023  gameseeker.sk | Všetky práva vyhradené
Činnosť zahájená 2021
© 2021 - 2022  gameseeker.sk
Návrat na obsah